Proyapı MİMARLIK

Pro Yapı Mimarlık

Proyapı Dekorasyon inşaat turizm San. ve Ltd. Şti 1999 yılından bu yana PVC & Alüminyum doğrama sektöründe hizmet veren uzman kadrosu ile planlama, detay çözme, üretim ve montaj aşamalarında mimarların ve nihai tüketicilerin gereksinimlerini karşılamaktadır.
PVC doğrama, alüminyum doğrama, panjur, kışbahçesi, giydirme cephe, endüstriyel kapılar, garaj kapıları uygulamaları yapmaktadır. 1999 itibaren REHAU bayiliği yürütmektedir.
Kışbahçesi sistemlerimizde müşterimize,terasını, verandasını, balkonunu veya bahçesinin bir bölümünü ayrıcalıklı kılıyoruz, Yaz ve kış kullanarak, evlerinin içinde dış mekanı teneffüs etmelerini sağlayıp, kışın güneşi daha fazla hissetmelerini, yaşadıkları mekanın bir kısmını dış dünya ile kucaklaşan cam bir fanusla güzelleştirmeye çalışıyoruz. Formu, fonksiyonu, estetiği, strüktürü ve detay çözümleri ile komple bir kurgu olan kışbahçesi sistemleri ile ilgili müşterilerimize farklı alternatif ve alternatif bütçelerle ihtimaller sunabiliyoruz.
Biz PROYAPI ailesi olarak kendimizi,
Uluslararası Kalite Standartları çerçevesinde, Verimlilik, Bilgi Birikimi ve Yüksek Teknoloji kullanımı ile rekabet avantajı yaratırken, Kurumsallaşmış ve Finansal Açıdan Güçlü bir yapı ile Ulusal ve Uluslararası pazarlara “Pvc, Alüminyum Pencere-Kapı-Cephe ve Kışbahçesi Sistemleri” üreterek “Kaliteli Hizmet” sunmaya adadık.